• LED Future stories

UVC-LED: 3 faktiskie gadījumi

LED Future risinājumi ir lielisks veids, kā saglabāt jūsu darba vidi un vienlaikus piegādāt unikālus zīmola aktivizācijas elementus. Mēs apkopojām trīs konkrētus gadījumus, lai labāk izprastu dažādas UVC-LED gaismas iespējas.


1. 3D brilles / aprīkojuma dezinfekcija pēc katras lietošanas reizes

Atsauces klients: Tamperes Universitāte Somijā


LED FUTURE dezinfekcijas skapis ir ideāls risinājums mazu un vidēju priekšmetu dezinfekcijai. 3D brilles un 3D aprīkojumu nevar dezinficēt, izmantojot ķīmiskas vielas. UVC gaismas diodes atrisināja šo problēmu. Skapī ir grozs, kurā vienā un tajā pašā dezinfekcijas ciklā var dezinficēt vairākus objektus.


Ar dezinfekcijas efektivitāti 99,9% dezinfekcijas laiks ir tikai 2 minūtes.
2. Palieliniet datplūsmu uz mobilo sakaru operatoru veikaliem un saglabājiet apkalpojošos cilvēkus veselīgākus

Atsauces klients: DNS (mobilo sakaru operators Somijā)


Somijas mobilo sakaru operators DNS jau pirms Covid-19 ir ieguldījis drošā dezinfekcijā. Viņiem ir liels daudzums LED Future IQ kastīšu fiziskajos veikalos un degvielas uzpildes stacijās.


Katrā Somijas DNS veikalā ir iespējams atrast 1 - 2 IQ mobilās kastes autosalonu ierīču dezinficēšanai vai arī lūgt pārdevēju dezinficēt jūsu pašu ierīci. Tas ir lielisks veids, kā aktivizēt patērētāju plūsmas uz fiziskiem veikaliem.


Katru mobilo ierīci, kas ienāk pakalpojumā, vispirms dezinficē ar IQ Mobile Box. Tas rada darbiniekiem drošāku darba vidi un samazina slimības dienas pat "parastajos laikos".
3. Helsinku lidosta nodrošina pasažieru drošību

Atsauces klients: Finavia - Helsinku lidosta


LED Future - UVC LED dezinfekcijas sistēma nodrošina pilnu 360 grādu dezinfekciju Helsinku lidostas drošības paplātēm. LED UVC gaismas ir tik tikko redzamas cilvēka acīm; tāpēc zilā gaisma ir nepārtraukts dezinfekcijas indikators. UVC LED vienības ir uzstādītas drošības paliktņu atgriešanas sistēmas neredzamajā zonā; tāpēc tas ir 100% drošs cilvēkiem. UVC LED gaismas 15 sekunžu laikā pirms paplātes atgriešanās iznīcina 99,9% baktēriju un vīrusu.


Lūdzu, izlasiet vairāk no oficiālās Finavia tīmekļa vietnes.