• News from UniqAir

TÜV superdatoru tests: UniqAir Pro vīrusu līmeni veikalos atšķaida gandrīz līdz nullei

Aerosola fiziķi no Vācijas revīzijas un sertifikācijas organizācijas TÜV SÜD izmantoja superdatoru simulāciju, lai pētītu gaisa attīrītāja UniqAir spēju atšķaidīt vīrusu un nesošo aerosolu koncentrāciju. Pētījums tika veikts 2021. gada martā.


Superdatora pārbaudē tiek modelēts klientu apkalpošanas punkts, kurā pirmajam rindas klientam ir infekcija. Visas personas valkā maskas un ievēro drošības attālumus.


1. gadījums. Inficēto personu izelpoto aerosolu koncentrācija un sadalījums.


Pievienojot vienu gaisa attīrītāju UniqAir PRO, koncentrācija samazinājās no 2000 ppm līdz 48 ppm. Turklāt koncentrācijas mākonis tika ievērojami samazināts.


2. gadījums. Visu cilvēku izelpoto aerosolu koncentrācija un sadalījums


Pievienojot vienu gaisa attīrītāju UniqAir PRO, koncentrācija samazinājās no 7400 ppm līdz 180 ppm. Turklāt koncentrācijas mākonis tika ievērojami samazināts.


Pētījums skaidri parāda, ka, pievienojot pat tikai vienu UniqAir PRO, aerosolu un vīrusu koncentrācijas līmenis modeļa vidē tiek atšķaidīts no 18,8% līdz aptuveni 0,5% (5 x 7,05 x 3 m).


Visiem profesionālajiem gaisa attīrītājiem ir laba filtrēšanas spēja. UniqAir PRO ir labāks par konkurentiem:

Unikāls veids, kā attīrītājs izplūst telpā esošo gaisa telpu visos virzienos.

Vienīgais tirgū esošais attīrītājs, kurā piesārņotā gaisa ieplūde ir no iekārtas augšdaļas, bet tīra gaisa izvadīšana - no ierīces apakšas.

Unikāla UniqAir filtrēšanas tehnoloģija ar gāzveida un daļiņu piesārņojumu atdalīšanas ātrumu, kas pārsniedz 99%.

Somijas Meteoroloģijas institūts pagājušajā ziemā Helsinku restorānā Ultima (šefpavārs Anrī Alens) veica līdzīgu pētījumu. Pētījuma rezultāti neatpaliek no TÜV SÜD secinājumiem.


UniqAir PRO var palīdzēt uzturēt biznesa telpas droši atvērtas. Tīrs iekštelpu gaiss ir ne tikai negodīga parādība - jūsu darbinieki un klienti novērtēs ieguldījumus tīrā iekštelpu gaisā arī pēc šīs pandēmijas beigām.